Haber

Sosyal Medya Hesabından Duyuruldu! Babasını Kaybeden Yeliz Yeşilmen’in Acı Günü

Şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, ne yazık ki bugün hayatının en acı günlerinden birini yaşıyor. 25 yıldır Parkinson hastası olan babası Cemal Yeşilmen’i kaybeden Yeliz Yeşilmen, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

İşte detaylar ?

Hepimizin neşeli halleriyle tanıdığı Yeliz Yeşilmen, hem özel hayatıyla hem de yaptığı açıklamalarla magazin gündeminde her zaman gündemde kalan isimlerden biri.

Açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Yeşilmen, katıldığı bir programda “Babamdan başlayarak hayatımdaki bütün erkeklerin şiddetine maruz kaldım” dedi. Babasıyla yaşadığı sorunları anlattı.

Ünlü kişi, babasını ve hastalığını şöyle anlatıyor: “Babam derslerinde çok muhafazakardı. Çocukken kötü notlar aldığımda dayak yiyordum. Parkinson hastasıydı, bazen ‘neden yaptın’ diye sormak istiyorum. Yen beni?’

Yeliz Yeşilmen hatırlarsanız babası Cemal Yeşilmen’in hastalığını Instagram’da duyurmuştu. Babası için sevdiklerinden sık sık dua isteyen Yeşilmen, acı haberi bu sabah duyurdu.

25 yıldır Parkinson hastalığıyla mücadele eden ve 1,5 aydır yoğun bakımda tedavi gören Yeliz Yeşilmen’in babası Cemal Yeşilmen bugün vefat etti.

Acı haberi Instagram’dan veren Yeşilmen, “Biricik Cemo’muzu kaybettik” diyerek acısını paylaştı.

Cenaze bilgisini de Instagram’da paylaşan Yeşilmen, ara verilmeyeceğini açıklayarak, bu süreçte sevenlerinden dua istedi.

Cemal Yeşilmen’e Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu