Haber

Türkiye İşçi Partisi, Hopa’da parti binası ve seçim bürosunu açtı

UĞUR İSTANBULU

türkiye İşçi partisi Artvin Hopa’da parti binası ve seçim bürosunu açtı. Hopa ilçe binasında açıklama yapan Türkiye İşçi Partisi Artvin Milletvekili adayı Timur Şimşek, “Bugün çok güzel bir gün ve mutluyum ve bu bizim için bir milat. Artık istiyoruz. daha çok çalışmak, daha çok heyecanla mücadele etmek, ülke genelinde gücü belirlerken muhalefette olmak, aynı zamanda yerelde de daha çok söz sahibi olmak istiyoruz” dedi.

Parti binasını ve seçim bürosunu Artvin Hopa’da açan Türkiye Personel Partisi, Emek ve Özgürlük bloğu ile milletvekilliği seçimlerine katılıyor, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekliyor.

“2018 YILINA İKİ KİŞİYLE BAŞLADIK, HOPA’DA 1 MAYIS’A 5 KİŞİYLE KATILDIK”

Açılışta konuşan Türkiye İşçi Partisi Artvin Milletvekili adayı Timur Şimşek şunları söyledi:

“Türkiye Personel Partisi olarak 2018 yılında arkadaşlarımızla Hopa’da başladık. Türkiye İşçi Partisi’nin ilçe teşkilatlarını kurmaya o dönemde iki kişi ile başladık ve 1 Mayıs’ta 5 kişi ile Hopa’ya gittik. O günlerde biraz yalnız ve ötekileştirilmiştik, o yüzden buradaki arkadaşlar yeni bir alternatif yaratmak için bu çabayı başlattık ve her gün üstüne koyarak, her gün biraz daha büyüyerek, hep birlikte çabamızı güçlendirdik. Serkan hocamız ve diğer arkadaşlarla birlikte. 2018 yılından beri bu parti binasını açmak istiyorduk ama olmadı. Yerel belediye “Bugün çok güzel bir gün, memnunum, bu bizim için bir milat. Artık daha çok çalışmak, daha çok çalışmak ve daha şevkle yürümek istiyoruz ve ülke genelinde iktidarı belirlerken ve muhalefette yer alırken yerel düzeyde de sözümüz daha çok. Olmak istiyoruz ve bunun için çabalamaya devam edeceğiz, teşekkür ederim.”

Parti binasının açılışının ardından Türkiye Emek Partisi katılımcıları ve milletvekili adayı Timur Şimşek, Hopa esnafını ziyaret etti.

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu