Haber

Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımımız Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürüyor

Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Ligi’nde mücadele edecek Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı’nın yeni sezon hazırlıkları hakkında açıklamalarda bulunan Baş Antrenör Caner Doğançay, “Takımımızı yabancı transferlerle güçlendirdik. Daha yolun başındayız. Şimdilik yolun başındayız ama amacımız zirve mücadelesinde yer almak.”

Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Lig’de mücadele edecek Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Takımı, Baş Antrenör Caner Doğançay yönetiminde yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Hazırlık sürecini değerlendiren Doğançay, sezona yavaş bir tempoyla hazırlandıklarını vurgulayarak, tüm oyuncuların lige odaklandığını belirtti. Yabancı transferlerle takımın güçlendiğini belirten Doğançay, amaçlarının zirveye çıkmak olduğunu ifade etti.

“Hedefimiz zirve mücadelesinde yer almak”

Teknik Direktör Caner Doğançay, “Yeni sezona bomba gibi hazırlanıyoruz. Antrenmanlarımıza başlayalı 4 hafta oldu. Son iki haftadır ikili antrenmana odaklandık. Çalışmalarımızın bundan sonraki karşılığı. Yurt dışı transferlerle takımımızı oldukça güçlendirdik. Yorulduk ama hedefimiz belli. Şimdilik yol yolunda.” “Henüz işin başındayız. Bir şey söylemek için henüz çok erken ama hedefimiz zirve mücadelesinin içinde olmak” dedi. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu