Yaşam

‘Kızılcık Şerbeti’nden yeni fragman: Daha önce tanışmış mıydık?

Show TV’nin Altın Film dizisi ‘Kızılcık Şerbeti’nin 50. bölümü için yeni bir fragman yayınlandı. Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Hasret yer alıyor. Çakar, Rahimcan. Kapkap, Serkan Tınmaz.

49. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa’nın suçlamalarına sinirlenen Nilay, çocuğuyla birlikte evden ayrılır. Nursema’nın yanına gelir ama Nursema haberi annesinden alır ve kapıyı açmaz. Sönmez, Nilay’a yardım eder ve onu evine götürür. Nilay tüm gerçekleri Sönmez’e anlatır. Bu arada Mustafa boşanma isteğinin ayrıntılarını ailesine anlatır.

Kıvılcım ve Rüzgar bu kez okumak istemeyen bir kız için kolları sıvar. Çimen ve Gökhan’ın ilişkisi ilerler ancak Gökhan evli olduğu gerçeğini gizler. Dernekte çalışan bir kızın Ertuğrul hakkında söyledikleri Kıvılcım’ın kafasını karıştırır.

Fatih, Doğa’yı aralarındaki bağın devamı ya da sona erdirilmesi konusunda bir karar vermeye zorlar. Umut’un yeni işi başına dert açar. Abdullah ayağa kalkar kalkmaz Alev’le buluşur ve ona boşanmasının biraz zaman alacağını söyler. Alev bu sorunlu döneme daha fazla katlanmak istemiyor. Alev sorunu kesin olarak çözmek için Pembe’ye gider.

(KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu