Yaşam

Kızılcık Şerbeti bölümünü full HD izle! Kızılcık Şerbeti 50. bölümünü tek parça izle! Kızılcık Şerbeti son bölümde neler oldu?

TV’yi göster Ekranlarda yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisi izleyicilerden tam not almayı başardı. Kızılcık Şerbeti 50. bölümünü full HD ve Kızılcık Şerbeti full HD bölümünü izlemek için bağlantıyı arayan izleyiciler, Kızılcık Şerbeti 50. bölümünü tek seferde izlemek ve Kızılcık Şerbeti full HD bölümünü izlemek için bağlantıyı arıyor. Kızılcık Şerbeti bölümünü full HD izle! Kızılcık Şerbeti’nin 50. bölümünü tek kesitte izleyin! Kızılcık Şerbetinin son bölümünde ne oldu? Detaylar haberimizde…

CRANBERRY FREE’NİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kızılcık Şerbeti 49. Bölümünde; Mustafa’nın suçlamalarına sinirlenen Nilay, çocuğuyla birlikte evden ayrılır. Nursema’nın yanına gelir ama Nursema haberi annesinden alır ve kapıyı açmaz. Sönmez, Nilay’a yardım eder ve onu evine götürür. Nilay tüm gerçekleri Sönmez’e anlatır. Bu arada Mustafa boşanma isteğinin ayrıntılarını ailesine anlatır. Kıvılcım ve Rüzgar bu kez okumak istemeyen bir kız için kolları sıvar. Çimen ve Gökhan’ın ilişkisi ilerler ancak Gökhan evli olduğu gerçeğini gizler. Dernekte çalışan bir kızın Ertuğrul hakkında söyledikleri Kıvılcım’dır’ demesi kafasını karıştırır. Fatih, Doğa’yı ilişkilerini devam ettirme veya bitirme konusunda karar vermeye zorlar. Yeni işi Umut’un başına bela olacaktır. Abdullah uyanır uyanmaz Alev’le buluşur ve ona boşanmasının biraz zaman alacağını söyler. Alev bu sıkıntılı döneme daha fazla katlanmak istemiyor. Alev sorunu kesin olarak çözmek için Pembe’ye gider.

CRANBERRY SHERBET BÖLÜM 50’Yİ FULL HD İZLEYİN! (BAĞLANTI)

KIZILCAĞI ŞERBETİ NE İLE İLGİLİDİR?

İyi eğitimli, gerçekçi ve çağdaş bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta durmuş ve iki kızını inandığı değerler doğrultusunda büyütmüştür. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) şimdi liseye devam etmektedir. Okula gidiyor ve büyük kızı Tabiat (Sıla Türkoğlu) üniversitede diş hekimliği okuyor. Kıvılcım’ın tek dileği çocuklarının gelecekte başarılı ve mutlu olmasını görmektir. Doğa’nın üniversitenin ilk yılında erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Kıvılcım, kızının kocasının ailesiyle tanışmasıyla hayatının şokunu yaşar. Doğa’nın eşi Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yaşayamayacağını düşünüyor. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığı yeneceğine inanır. Kızılcık Şerbeti; Gerçekleri aynı, yolları farklı iki aşırı ailenin arasında geçen bir aşk hikayesi.

KIZILKÖY ŞERBETİNİ FULL HD İZLEYİN!

KIZILCAĞI ŞERBETİ OYUNCULARI

Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Hasret Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu