Haber

Kılıçdaroğlu: Üniversitelerin Uzaktan Eğitim Kararının Yeniden Görüşülmesini Bekliyorum.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Üniversitelerin uzaktan eğitime alınması kararının yeniden gözden geçirilmesini bekliyorum. Siyasi partiler olarak Türkiye’deki tüm altyapımızı açalım, facianın faturasını gençlerimize ödetmeyelim, kesmeyelim” dedi. Genel merkezimiz de dahil olmak üzere teşkilatımızın tüm yerlerini vermeye hazırım. Buna aile evlerimiz de dahil. Bu sefer gençlere dokunmayalım. Bizden geriye sadece onlar kaldı” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler nedeniyle üniversitelerin yaza kadar uzaktan eğitim vereceğini, öğrencilerin kaldığı KYK yurtlarının depremzedelere tahsis edileceğini duyurdu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, üniversitelerin yaza kadar uzaktan eğitim verme kararına tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DAHİL ORGANİZASYONUMUZUN TÜM ALANLARINI VERMEYE HAZIRIM”

“Üniversitelerin uzaktan eğitime alınması kararının yeniden gözden geçirilmesini bekliyorum. Siyasi partiler olarak Türkiye’deki tüm altyapımızı açalım, felaketin faturasını gençlerimize ödetmeyelim, onları hayattan koparmayalım. Ben hazırım. Genel merkezimiz de dahil olmak üzere teşkilatımızın tüm alanlarını bağışlamak. Buna aile evlerimiz de dahil. Bu sefer gençlere dokunmayalım. Bizde bir tek onlar kaldı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu