Yaşam

Deadpool 3’ün İlk Full Fragmanı Yayınlandı: Filmin Adı da Belli Oldu

Yıllardır sistematik olarak yılda en az 2 yeni sinema üretiyor. hayret , bu yılki grevlerin ardından üretiminin önemli bir bölümünü erteledi. Böylece markasını dinlendirmeyi başaran Disney, yalnızca tek bir prodüksiyona odaklandı: Deadpool 3 . Temmuz ayında vizyona girecek yapım için tam bir fragman paylaşıldı. Fragmanda filmin adı resmen açıklandı.

Deadpool ve Wolverine’in fragmanı

dördüncü duvar sık sık kırılmasıyla tanınıralçak çeneli paralı askerimiz Deadpool , bu yapımla birlikte Marvel Sinematik Evreni’ne geçiş yapacak. Elbette Fox’un diğer X-Men karakterleri de bu filmle birlikte yeni dönemde Marvel yapımlarında yer bulmaya başlayacak.

Deadpool ve Wolverine aktörleri

Shawn LevyYönetmen koltuğuna oturduğu yapımda, Ryan Reynolds Bir kez daha Deadpool/Wade Wilson karakterini canlandıracak. Ona eşlik edecek en önemli isim ise Hugh Jackman Oynadığı Wolverine/Logan karakteri olacak. Morena Baccarin (Vanessa), Leslie Uggams (Kör Al), Karan Soni (Dopinder), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead) da eski rollerine dönecek.

Deadpool ve Wolverine’in konusu

Yapımın çekim sürecinin birkaç hafta önce tamamlandığını düşünürsek; Super Bowl finaline Bir fragmanın üretilmiş olması oldukça başarılı. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla nihayet hayatını yoluna koyan Wilson, Loki dizisinde doğum gününde gördüğümüz karakter. TVA tarafındanÖnce hapse atılır, sonra kendisine iş teklifi yapılır.

Deadpool ve Wolverine ne zaman vizyona girecek?

Deadpool & Wolverine filmi 26 Temmuz’da sinemalarda gösterime girecek. Film ilk olarak sinemalarda gösterilecek, daha sonra Disney+ platformunda da gösterime girecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu