Haber

Bursa Yıldırım’da Sıracevizler yaşam merkezi ortaya çıkıyor

BURSA (İGFA) – Yıldırım’da, toplumsal ve kültürel ömrü canlandıracak projeleri bir bir hayata geçiren Yıldırım Belediyesi’nin Sıracevizler Toplumsal Hayat Merkezi’nde çalışmaları tüm süratiyle devam ediyor.

Çalışmaların yüzde 85’inin tamamlandığı Sıracevizler Toplumsal Ömür Merkezi’nin alt katındaki kapalı pazar alanı geçtiğimiz aylarda tamamlanarak bölge sakinlerinin hizmetine açıldı.

Haftanın bir günü pazar öteki günlerinde de otopark hizmeti verilen tesisin üst katında bayan ve çocuklar için spor salonları, kafeterya, muhtarlık ve idari ofisler yer alacak. Üst kattaki çalışmalar da kısa müddette tamamlanarak bölge sakinlerinin hizmetine sunulacak. Bin 590 metrekarelik inşaat alanında 3 katlı olarak tasarlanan ve toplam 4 bin 770 metrekare kullanım alanına sahip olan Sıracevizler Toplumsal Ömür Merkezi hizmete açıldığında ilçenin kıymetine paha katacak.

Yıldırım Belediye Lideri Oktay Yılmaz, Sıracevizler Toplumsal Hayat Merkezi’nin yakın vakitte tamamlanıp hizmete açılacağının muştusunu verdi.

Merkezin 7’den 70’e tüm bölge sakinlerinin ortak buluşma noktası olacağını söz eden Lider Oktay Yılmaz, spor merkezinde bayanlar için fitness, aerobik ve zumba salonu, çocuklar için de cimnastik, karate ve taekwondo salonu bulunacağını, kafeteryası, iç bahçesi ile mahalle sakinlerine hizmet edecek merkezin tüm ilçe sakinlerine hizmet vereceğimiz kıymetli bir yer olacağını kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu